szybki kontakt: +48 668 200 701

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo JARSTAL to 30 letnia tradycja rodzinna. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe i biomasę. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój firmy efektywnie przyczyniły się do wypracowania pozycji lidera wśród producentów kotłów.

5 lat gwarancji

Produkowane przez nas kotły otrzymują gwarancję na 5 lat. W naszej ofercie znajdują się wyspecjalizowane i zautomatyzowane kotły z podajnikami opału z linii JARSTAL pracujące pod kontrolą niezawodnych sterowników temperatury jak również kotły 5 klasy.

Dostawa i transport

Oferujemy transport zamówionych kotłów na terenie całego kraju. Kotły dowozimy w ciągu kilku dni. Istnieje możliwość natychmiastowego dowozu kotła po ustaleniach telefonicznych. Posiadamy auta z windą przez co rozładunek kotła w Państwa będzie bardzo sprawny, szybki i bezproblemowy.

Montaż i dostosowanie

Nasza kompleksowa obsługa to jednocześnie fachowy montaż zakupionego u nas kotła. Aby zapewnić wydajne i bezproblemowe funkcjonowanie naszych jednostek grzewczych oferujemy pełen zakres usług montażowych wraz z kompletnym dostosowaniem Państwa kotłowni we właściwą infrastrukturę grzewczą i osprzęt. Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, instalatorów oraz klientów indywidualnych.

Jakość i konkurencyjna cena

Oferujemy bardzo korzystne warunki zakupu naszych produktów jak również szybkie terminy realizacji zamówień.

Certyfikaty

Produkowanie przez nas kotły centralnego ogrzewania posiadają wymagane badania emisyjno-energetyczne, które zostały potwierdzone certyfikatami zgodności przez uprawnione podmioty. Posiadamy aktualne badania na 4 i 5 KLASĘ!